DETAIL spoje: 540449 / 7

Základní informace:

Linka: 540449IDOS
Název: Jablonné v Podještědí-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 10 3 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17092 11 5 km Kunratice u Cvikova,,Polní domky CL 2303 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 12 7 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 13 9 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 14 9 km Cvikov,,vodojem CL 2301 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:57 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 11 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 14 km Radvanec,Maxov, CL 4004 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 15 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 19 16 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 20 16 km Sloup v Čechách,, CL 4004 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 21 17 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 22 19 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 23 20 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 24 21 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 25 21 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 26 22 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 27 24 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 28 24 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 29 24 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 30 27 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 31 28 km Zákupy,,nám. CL 2113 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 32 29 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 33 30 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 37 31 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,