DETAIL spoje: 540602 / 1

Základní informace:

Linka: 540602IDOS
Název: Frýdlant-Větrov-Dětřichov-Frýdlant,Údolí-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 1 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 2 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 3 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 4 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 9 3 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 10 5 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 11 5 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 13 6 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  8:23  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 15 7 km Frýdlant,,nem. LI 6001  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 16 9 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64197 17 10 km Frýdlant,,Údolí dol. LI 6001  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64196 18 11 km Frýdlant,,Údolí U rybníčku LI 6001  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64195 19 12 km Frýdlant,,u hřbitova LI 6001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64420 20 12 km Frýdlant,,Kodešova LI 6001  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 22 13 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 23 14 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  8:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,