DETAIL spoje: 540602 / 2

Základní informace:

Linka: 540602IDOS
Název: Frýdlant-Větrov-Dětřichov-Frýdlant,Údolí-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 23 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 22 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 21 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64420 20 2 km Frýdlant,,Kodešova LI 6001 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64195 19 2 km Frýdlant,,u hřbitova LI 6001 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64196 18 3 km Frýdlant,,Údolí U rybníčku LI 6001 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64197 17 4 km Frýdlant,,Údolí dol. LI 6001 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 16 5 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 15 6 km Frýdlant,,nem. LI 6001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 14 7 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 13 8 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 12:44 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 11 9 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 10 10 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 9 11 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 4 13 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 3 14 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 1 15 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 13:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,