DETAIL spoje: 540640 / 10

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 36 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 31 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 30 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 29 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 28 4 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 26 6 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 7 km Dětřichov,, LI 6015 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 11 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 12 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 14 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 15 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 16 km Mníšek,,křiž. LI 0208 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 17 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 18 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 19 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 20 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 20 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 21 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 22 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 23 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 24 km Liberec,,U Dvora LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 25 km Liberec,,Sokolská LI 0001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 26 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 26 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 27 km Liberec,,Babylon LI 0001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 28 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 14:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,