DETAIL spoje: 540640 / 101

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 0 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 1 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 5 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 6 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 7 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 8 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 9 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 10 km Mníšek,,křiž. LI 0208  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 11 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 12 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 14 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 15 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 19 km Dětřichov,, LI 6015  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 26 20 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 27 22 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 33 24 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 34 24 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 36 25 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  6:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 19.4.2019, 5.7.2019