DETAIL spoje: 540640 / 101

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 1 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 12 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 13 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 14 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 15 3 km Liberec,,Letná LI 0001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 16 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 17 5 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 18 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 19 6 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 20 7 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 21 8 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 22 9 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 23 10 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 24 11 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 27 12 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 2) LI 0208  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 28 14 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 29 15 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 30 19 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 31 20 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 32 22 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 24 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 24 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 25 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  6:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 2.4.2021, 28.10.2021
nejede 26.12.2020