DETAIL spoje: 540640 / 102

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 40 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 32 3 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 31 5 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 30 6 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 29 10 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 28 11 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 27 13 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 24 14 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 23 15 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 22 16 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 21 17 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 20 18 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 19 19 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 18 19 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 17 20 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 16 21 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 15 22 km Liberec,,Letná LI 0001 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 14 22 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 13 23 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 12 23 km Liberec,,U Dvora LI 0001 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 24 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 25 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 26 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 27 km Liberec,,Babylon LI 0001 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 18:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2020