DETAIL spoje: 540640 / 103

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 21:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 11 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 12 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 13 5 km Liberec,,Letná LI 0001 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 14 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 15 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 16 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 17 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 22:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 18 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 19 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 20 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 21 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 22 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 23 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 24 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 22:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 15 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 22 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 29 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 30 25 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 36 27 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 37 27 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 39 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 22:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128