DETAIL spoje: 540640 / 103

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 21:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 22:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 12 km Mníšek,,křiž. LI 0208 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 13 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 21 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 15 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 22 km Dětřichov,, LI 6015 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 26 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 27 25 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 33 27 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 34 27 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 36 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 22:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 23.12.2018 do 30.12.2018, od 19.4.2019 do 21.4.2019, od 5.7.2019 do 6.7.2019, 28.9.2019, 27.10.2019