DETAIL spoje: 540640 / 103

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 21:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 12 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 13 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 14 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 15 5 km Liberec,,Letná LI 0001 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 16 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 17 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 18 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 19 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 22:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 20 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 21 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 22 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 23 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 24 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 25 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 26 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 22:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 27 15 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 28 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 29 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 30 22 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 31 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 32 25 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 27 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 27 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 22:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2020 do 1.1.2021, od 2.4.2021 do 4.4.2021, 1.5.2021, 8.5.2021, od 4.7.2021 do 5.7.2021