DETAIL spoje: 540640 / 11

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 11 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 12 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 13 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 14 5 km Liberec,,Letná LI 0001 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 15 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 16 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 17 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 18 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 19 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 20 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 21 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 22 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 23 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 24 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 25 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 26 15 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 27 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 28 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 29 22 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 30 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 31 25 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 37 27 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 38 27 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 40 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 21:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020