DETAIL spoje: 540640 / 12

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 39 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 34 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 33 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 31 4 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 29 6 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 7 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 11 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 12 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 14 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 4) LI 0208 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 24 15 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 23 16 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 22 16 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 21 17 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 20 18 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 19 19 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 18 20 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 17 21 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 16 21 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 15 22 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 14 23 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 13 24 km Liberec,,Letná LI 0001 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 12 24 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 11 25 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 25 km Liberec,,U Dvora LI 0001 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 26 km Liberec,,Sokolská LI 0001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 27 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 27 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 28 km Liberec,,Babylon LI 0001 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 16:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,