DETAIL spoje: 540640 / 14

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 36 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 35 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 33 4 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 31 6 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 30 7 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 29 11 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 28 12 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 27 14 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 24 15 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 23 16 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 22 17 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 21 18 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 20 19 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 19 20 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 18 20 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 17 21 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 16 22 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 15 23 km Liberec,,Letná LI 0001 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 14 23 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 13 24 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 12 24 km Liberec,,U Dvora LI 0001 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 25 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 26 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 27 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 28 km Liberec,,Babylon LI 0001 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 30 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 18:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,