DETAIL spoje: 540640 / 23

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 0 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 1 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 5 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 6 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 7 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 8 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 9 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 10 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 11 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 23 12 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 2) LI 0208  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 24 14 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 25 15 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 19 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 27 20 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 28 22 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 34 24 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 35 24 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 37 25 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020