DETAIL spoje: 540640 / 24

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 36 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 35 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 34 1 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 33 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 27 3 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 26 5 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 6 km Dětřichov,, LI 6015  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 10 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 11 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 13 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 14 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 16 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 17 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 18 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 19 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 19 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 20 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 21 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 22 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 23 km Liberec,,U Dvora LI 0001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 24 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 25 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 25 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019