DETAIL spoje: 540640 / 24

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 40 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 32 3 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 31 5 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 30 6 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 29 10 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 28 11 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 27 13 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 24 14 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 23 15 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 22 16 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 21 17 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 20 18 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 19 19 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 18 19 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 17 20 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 16 21 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 15 22 km Liberec,,Letná LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 14 22 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 13 23 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 12 23 km Liberec,,U Dvora LI 0001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 26 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 26 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 27 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021