DETAIL spoje: 540640 / 25

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 13 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 23 14 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 2) LI 0208 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 24 16 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 25 17 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 21 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 27 22 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 29 24 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 30 25 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 31 26 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 32 27 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 37 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 15:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020