DETAIL spoje: 540640 / 25

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec ,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec ,,Babylon LI 0001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 3 km Liberec ,,Malé nám. LI 0001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 11 4 km Liberec ,,U Dvora LI 0001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 12 4 km Liberec ,,Vrchlického LI 0001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 13 5 km Liberec ,,Hrdinů LI 0001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 14 5 km Liberec ,,Letná LI 0001 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 15 6 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 16 7 km Liberec ,,U Radčického potoka LI 0001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 17 8 km Liberec ,Krásná Studánka ,kovárna LI 0001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 18 8 km Liberec ,Krásná Studánka ,Švestková LI 0001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 19 9 km Liberec ,Krásná Studánka , LI 0001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 20 10 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 21 11 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 22 12 km Mníšek ,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 23 13 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 26 14 km Nová Ves ,Mlýnice , (stanoviště 2) LI 0208 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 27 16 km Frýdlant ,Albrechtice ,prodejna LI 6014 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 28 17 km Frýdlant ,Albrechtice ,odb. LI 6014 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 29 21 km Dětřichov ,, (stanoviště 2) LI 6015 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 30 22 km Dětřichov ,,křiž. LI 6015 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 32 24 km Frýdlant ,Větrov ,pož.zbroj. LI 6001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 33 25 km Frýdlant ,,u Koruny LI 6001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 34 26 km Frýdlant ,,pod zámkem LI 6001 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 35 27 km Frýdlant ,,Bělíkova LI 6001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 40 28 km Frýdlant ,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 15:31 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech