DETAIL spoje: 540640 / 3

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 12 km Mníšek,,křiž. LI 0208  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 13 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 21 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 15 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 22 km Dětřichov,, LI 6015  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 26 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 28 25 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 29 26 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 30 27 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 31 28 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 36 29 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,