DETAIL spoje: 540640 / 4

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 36 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 31 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 30 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 29 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 28 4 km Frýdlant,Větrov,pož.zbroj. LI 6001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 26 6 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 7 km Dětřichov,, LI 6015  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 11 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 12 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 14 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 15 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 16 km Mníšek,,křiž. LI 0208  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 17 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 18 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 19 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 20 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 20 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 21 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 22 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 9 23 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 8 23 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 7 23 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 24 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 25 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 26 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 26 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 27 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 28 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001  7:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,