DETAIL spoje: 540640 / 6

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 39 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 38 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 37 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 36 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 30 3 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 29 5 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 6 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 10 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 11 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 13 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 22 14 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 21 15 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 20 16 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 19 17 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 18 18 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 17 19 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 16 19 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 15 20 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 14 21 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 13 22 km Liberec,,Letná LI 0001  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 12 22 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 11 23 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 23 km Liberec,,U Dvora LI 0001  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 24 km Liberec,,Sokolská LI 0001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 25 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 25 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 26 km Liberec,,Babylon LI 0001  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 27 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001  9:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,