DETAIL spoje: 540640 / 7

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 7 5 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 8 6 km Liberec,,Stračí LI 0001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 9 6 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 15 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 16 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 17 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 18 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 19 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 20 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 21 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 22 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 23 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 24 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 25 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 26 15 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 27 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 28 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 29 22 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 30 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 31 25 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 37 27 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 38 27 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 40 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,