DETAIL spoje: 540640 / 9

Základní informace:

Linka: 540640IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 11 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 12 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 13 5 km Liberec,,Letná LI 0001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 14 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 15 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 16 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 17 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 18 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 19 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 20 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 21 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 22 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 23 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 24 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 15 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 22 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 29 23 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 30 25 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 36 27 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 37 27 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 39 28 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 17:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,