DETAIL spoje: 540641 / 1

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8689 29 0 km Heřmanice,,obratiště LI 6011  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 1 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 31 2 km Heřmanice,,lom LI 6011  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 32 3 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 33 4 km Dětřichov,, LI 6015  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8691 34 5 km Heřmanice,Kristiánov, LI 6015  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 7 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 8 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 9 km Kunratice,,u mostu LI 6013  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 38 11 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 39 12 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 40 12 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 42 13 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  5:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,