DETAIL spoje: 540641 / 1

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 0 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 27 1 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 28 2 km Heřmanice,,lom LI 6011  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 29 3 km Heřmanice,, (stanoviště 2) LI 6011  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8689 30 3 km Heřmanice,,obratiště LI 6011  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 4 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 7 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 8 km Kunratice,,u mostu LI 6013  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 10 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 11 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 11 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 12 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  5:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019