DETAIL spoje: 540641 / 10

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 42 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 29 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 28 9 km Heřmanice,,lom LI 6011 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 27 10 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 11 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 25 15 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 24 16 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 23 18 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 4) LI 0208 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 19 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 21 20 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 20 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 21 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 22 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 23 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 24 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 25 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 25 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 26 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 27 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 28 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 29 km Liberec,,U Dvora LI 0001 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 30 km Liberec,,Sokolská LI 0001 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 31 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 31 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 32 km Liberec,,Babylon LI 0001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 33 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 13:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,