DETAIL spoje: 540641 / 12

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 42 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8689 30 9 km Heřmanice,,obratiště LI 6011 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 29 9 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 28 10 km Heřmanice,,lom LI 6011 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 27 11 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 12 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 25 16 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 24 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 23 19 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 4) LI 0208 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 20 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 21 21 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 21 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 22 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 23 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 24 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 25 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 26 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 26 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 27 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 28 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 29 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 30 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 31 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 32 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 32 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 33 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 34 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 15:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,