DETAIL spoje: 540641 / 13

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 12 km Mníšek,,křiž. LI 0208 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 13 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 21 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 15 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 22 km Dětřichov,, LI 6015 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 26 23 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 27 24 km Heřmanice,,lom LI 6011 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 28 25 km Heřmanice,, (stanoviště 2) LI 6011 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 27 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 28 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 29 km Kunratice,,u mostu LI 6013 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 38 31 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 39 32 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 40 32 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 42 33 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 17:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,