DETAIL spoje: 540641 / 14

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 42 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 41 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 40 1 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 39 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 38 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8691 34 8 km Heřmanice,Kristiánov, LI 6015 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 33 9 km Dětřichov,, LI 6015 15:33 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 32 10 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 31 11 km Heřmanice,,lom LI 6011 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 12 km Heřmanice,, (stanoviště 2) LI 6011 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8689 29 13 km Heřmanice,,obratiště LI 6011 15:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,