DETAIL spoje: 540641 / 16

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 42 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 41 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 40 1 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 39 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 38 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8689 29 9 km Heřmanice,,obratiště LI 6011 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 28 9 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 27 10 km Heřmanice,,lom LI 6011 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 26 11 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 12 km Dětřichov,, LI 6015 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 16 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 19 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 21 20 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 21 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 22 km Mníšek,,křiž. LI 0208 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 23 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 24 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 25 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 26 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 26 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 27 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 28 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 29 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 30 km Liberec,,U Dvora LI 0001 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 31 km Liberec,,Sokolská LI 0001 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 32 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 32 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 33 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 34 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 17:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,