DETAIL spoje: 540641 / 17

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8689 30 0 km Heřmanice,,obratiště LI 6011  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 1 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 32 2 km Heřmanice,,lom LI 6011  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 33 3 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 34 4 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  7:02  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8691 35 5 km Heřmanice,Kristiánov, LI 6015  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 7 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 8 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 9 km Kunratice,,u mostu LI 6013  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 11 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 12 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 12 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 42 12 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 13 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,