DETAIL spoje: 540641 / 18

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 42 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 41 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 40 1 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 39 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 38 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8689 29 9 km Heřmanice,,obratiště LI 6011 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 28 9 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 27 10 km Heřmanice,,lom LI 6011 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 26 11 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 12 km Dětřichov,, LI 6015 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 16 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 19 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 21 20 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 21 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 22 km Mníšek,,křiž. LI 0208 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 23 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 24 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 25 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 26 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 26 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 27 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 28 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 29 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 30 km Liberec,,U Dvora LI 0001 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 31 km Liberec,,Sokolská LI 0001 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 32 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 32 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 33 km Liberec,,Babylon LI 0001 19:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 34 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 19:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018