DETAIL spoje: 540641 / 2

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 42 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 29 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 28 9 km Heřmanice,,lom LI 6011  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 27 10 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 11 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 25 15 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 24 16 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 23 18 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 19 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 20 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 21 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 22 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 23 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 24 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 24 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 25 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 26 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 9 27 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 8 27 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 7 27 km Liberec,,Stračí LI 0001  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 28 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 30 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 31 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 31 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 32 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 33 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001  6:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,