DETAIL spoje: 540641 / 3

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 12 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 13 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 21 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 23 15 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 24 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 25 18 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 22 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 27 23 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 28 24 km Heřmanice,,lom LI 6011  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 29 25 km Heřmanice,, (stanoviště 2) LI 6011  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8689 30 25 km Heřmanice,,obratiště LI 6011  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 26 km Heřmanice,, (stanoviště 1) LI 6011  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 28 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 29 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 30 km Kunratice,,u mostu LI 6013  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 32 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 33 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 33 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 42 33 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 34 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  6:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,