DETAIL spoje: 540641 / 6

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 42 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 41 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 40 1 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 39 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 38 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 28 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 27 9 km Heřmanice,,lom LI 6011  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 26 10 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 25 11 km Dětřichov,, LI 6015  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 24 15 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 23 16 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 22 18 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 19 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 20 km Mníšek,,křiž. LI 0208  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 21 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 22 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 23 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 24 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 24 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 25 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 26 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 27 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 28 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 29 km Liberec,,Sokolská LI 0001  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 30 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 30 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 31 km Liberec,,Babylon LI 0001  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 32 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001  8:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019