DETAIL spoje: 540641 / 6

Základní informace:

Linka: 540641IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 43 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 42 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 41 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 40 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 39 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 38 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 37 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 36 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 29 8 km Heřmanice,, (stanoviště 3) LI 6011  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 28 9 km Heřmanice,,lom LI 6011  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 27 10 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 26 11 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015  8:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020