DETAIL spoje: 540642 / 100

Základní informace:

Linka: 540642IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 36 3 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 35 5 km Dětřichov,,křiž. LI 6015  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 6 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 10 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 11 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 13 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 24 14 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 23 14 km Mníšek,,ČSAO LI 0208  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 15 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 21 15 km Nová Ves,,u pily LI 0207  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 20 16 km Nová Ves,,host. LI 0207  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 19 17 km Nová Ves,,kostel LI 0207  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 18 18 km Nová Ves,,Jednota LI 0207  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 17 19 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 16 20 km Chrastava,,Textilana LI 0201  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 21 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 14 22 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 13 23 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 12 24 km Chrastava,,Koruna LI 0201  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 11 24 km Chrastava,,sídl. LI 0201  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 26 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 27 km Liberec,Machnín, LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 28 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 29 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 31 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 33 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 34 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 34 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020