DETAIL spoje: 540642 / 101

Základní informace:

Linka: 540642IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 0 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 1 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 5 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 6 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 7 km Liberec,Machnín, LI 0001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 8 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 11 10 km Chrastava,,sídl. LI 0201  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 12 10 km Chrastava,,Koruna LI 0201  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 13 11 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 14 12 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 13 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 16 14 km Chrastava,,Textilana LI 0201  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 17 15 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 18 16 km Nová Ves,,Jednota LI 0207  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 19 17 km Nová Ves,,kostel LI 0207  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 20 18 km Nová Ves,,host. LI 0207  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 21 19 km Nová Ves,,u pily LI 0207  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 19 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 23 20 km Mníšek,,ČSAO LI 0208  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 24 20 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 21 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 2) LI 0208  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 23 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 24 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 28 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 29 29 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 30 30 km Heřmanice,,lom LI 6011  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 31 km Heřmanice,, LI 6011  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 32 34 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 33 35 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 34 36 km Kunratice,,u mostu LI 6013  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 37 38 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 39 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 39 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 40 39 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 40 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  8:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,