DETAIL spoje: 540642 / 105

Základní informace:

Linka: 540642IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 18) LI 0001 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 5 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 7 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 8 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 9 km Liberec,Machnín, LI 0001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 10 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 11 12 km Chrastava,,sídl. LI 0201 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 12 12 km Chrastava,,Koruna LI 0201 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 13 13 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 14 14 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 15 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 16 16 km Chrastava,,Textilana LI 0201 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 17 17 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 18 18 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 19 19 km Nová Ves,,kostel LI 0207 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 20 20 km Nová Ves,,host. LI 0207 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 21 21 km Nová Ves,,u pily LI 0207 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 21 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 23 22 km Mníšek,,ČSAO LI 0208 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 24 22 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 23 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 2) LI 0208 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 25 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 26 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 30 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 29 31 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 30 32 km Heřmanice,,lom LI 6011 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 33 km Heřmanice,, LI 6011 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 32 36 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 33 37 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 34 38 km Kunratice,,u mostu LI 6013 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 37 40 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 41 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 41 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 40 41 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 42 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 18:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,