DETAIL spoje: 540642 / 106

Základní informace:

Linka: 540642IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 41 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 40 1 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 39 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 38 1 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 37 2 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 34 4 km Kunratice,,u mostu LI 6013 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 33 5 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 32 6 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 31 9 km Heřmanice,, LI 6011 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 30 10 km Heřmanice,,lom LI 6011 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 29 11 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 28 12 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 27 16 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 26 17 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 25 19 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 24 20 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 23 20 km Mníšek,,ČSAO LI 0208 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 21 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 21 21 km Nová Ves,,u pily LI 0207 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 20 22 km Nová Ves,,host. LI 0207 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 19 23 km Nová Ves,,kostel LI 0207 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 18 24 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 17 25 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 16 26 km Chrastava,,Textilana LI 0201 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 27 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 14 28 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 13 29 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 12 30 km Chrastava,,Koruna LI 0201 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 11 30 km Chrastava,,sídl. LI 0201 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 32 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 33 km Liberec,Machnín, LI 0001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 34 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 35 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 37 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 39 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 40 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 40 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 41 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 42 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 0001 15:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,