DETAIL spoje: 540650 / 10

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 0 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 1 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 1 km Bílý Potok,,škola LI 6110  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 2 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 2 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 3 km Hejnice,,kovárna LI 6108  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 4 km Hejnice,,přádelna LI 6108  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 23 5 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8622 22 6 km Hejnice,Ferdinandov,obratiště LI 6108  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 7 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  7:36  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 7 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 8 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 10 km Raspenava,,u mostu LI 6004  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 11 km Raspenava,,lékárna LI 6004  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 12 km Raspenava,,u lávky LI 6004  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 13 km Raspenava,,křiž. LI 6004  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 14 km Raspenava,,v aleji LI 6004  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 15 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 16 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 17 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 18 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019