DETAIL spoje: 540650 / 101

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 4 km Raspenava,,v aleji LI 6004  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 5 km Raspenava,,křiž. LI 6004  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 9 6 km Raspenava,,U Malíře LI 6004  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 7 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004  9:11  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 8 km Raspenava,,u mostu LI 6004  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 10 km Raspenava,,Interier LI 6108  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  9:21  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 12 km Hejnice,,přádelna LI 6108  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 13 km Hejnice,,kovárna LI 6108  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 14 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 14 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 15 km Bílý Potok,,škola LI 6110  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 15 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 16 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49202 31 17 km Bílý Potok,,Zadní Studánka LI 6110  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49206 32 22 km Bílý Potok,Smědava, LI 6103  9:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,