DETAIL spoje: 540650 / 102

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49206 32 0 km Bílý Potok,Smědava, LI 6103  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49202 31 5 km Bílý Potok,,Zadní Studánka LI 6110 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 6 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 7 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 7 km Bílý Potok,,škola LI 6110 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 8 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 8 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 9 km Hejnice,,kovárna LI 6108 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 10 km Hejnice,,přádelna LI 6108 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 10:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.5.2019 do 29.9.2019