DETAIL spoje: 540650 / 108

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49206 32 0 km Bílý Potok,Smědava, LI 6103 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49202 31 5 km Bílý Potok,,Zadní Studánka LI 6110 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 6 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 7 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 7 km Bílý Potok,,škola LI 6110 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 8 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 8 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 9 km Hejnice,,kovárna LI 6108 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 10 km Hejnice,,přádelna LI 6108 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 17:26 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 12 km Raspenava,,Interier LI 6108 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 13 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 14 km Raspenava,,u mostu LI 6004 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 15 km Raspenava,,lékárna LI 6004 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 16 km Raspenava,,u lávky LI 6004 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 17 km Raspenava,,křiž. LI 6004 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 18 km Raspenava,,v aleji LI 6004 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 19 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 20 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 21 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 22 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 17:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,