DETAIL spoje: 540650 / 159

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 0 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 1 km Hejnice,,přádelna LI 6108 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 2 km Hejnice,,kovárna LI 6108 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 3 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 3 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 4 km Bílý Potok,,škola LI 6110 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 4 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 5 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49202 31 6 km Bílý Potok,,Zadní Studánka LI 6110 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49206 32 11 km Bílý Potok,Smědava, LI 6103 14:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 26.12.2020 do 14.3.2021