DETAIL spoje: 540650 / 17

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 2 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 3 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 4 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 5 km Raspenava,,v aleji LI 6004 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 7 7 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 8 km Raspenava,,křiž. LI 6004 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 10 9 km Raspenava,,u lávky LI 6004 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 11 9 km Raspenava,,lékárna LI 6004 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 10 km Raspenava,,u mostu LI 6004 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 11 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 12 km Raspenava,,Interier LI 6108 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 13 km Raspenava,,Tesla LI 6108 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 14 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 14:46 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 15 km Hejnice,,přádelna LI 6108 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 16 km Hejnice,,kovárna LI 6108 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 16 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 17 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 17 km Bílý Potok,,škola LI 6110 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 18 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 18 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,