DETAIL spoje: 540650 / 2

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 0 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  4:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 1 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  4:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 1 km Bílý Potok,,škola LI 6110  4:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 2 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  4:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 2 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  4:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 3 km Hejnice,,kovárna LI 6108  4:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 4 km Hejnice,,přádelna LI 6108  4:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 23 5 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  4:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 21 7 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 20 8 km Lázně Libverda,,pošta LI 6105  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 9 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  4:16  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 9 km Raspenava,,Tesla LI 6108  4:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 10 km Raspenava,,Interier LI 6108  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 11 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 12 km Raspenava,,u mostu LI 6004  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 13 km Raspenava,,lékárna LI 6004  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 14 km Raspenava,,u lávky LI 6004  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 15 km Raspenava,,křiž. LI 6004  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 16 km Raspenava,,v aleji LI 6004  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 17 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 18 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 19 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 20 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 20 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  4:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,