DETAIL spoje: 540650 / 21

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 17:16 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 2 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 3 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 4 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 17:21 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 5 km Raspenava,,v aleji LI 6004 17:23 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 6 km Raspenava,,křiž. LI 6004 17:25 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 9 7 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 17:26 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 8 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004 17:27 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 9 km Raspenava,,u mostu LI 6004 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 10 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 11 km Raspenava,,Interier LI 6108 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 12 km Raspenava,,Tesla LI 6108 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 12 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 17:37 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8622 22 13 km Hejnice,Ferdinandov,obratiště LI 6108 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 23 14 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 15 km Hejnice,,přádelna LI 6108 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 16 km Hejnice,,kovárna LI 6108 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 17 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 17 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 18 km Bílý Potok,,škola LI 6110 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 18 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 19 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110 17:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,