DETAIL spoje: 540650 / 25

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 4 km Raspenava,,v aleji LI 6004 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 5 km Raspenava,,křiž. LI 6004 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 9 6 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 7 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004 23:01 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 8 km Raspenava,,u mostu LI 6004 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 10 km Raspenava,,Interier LI 6108 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 12 km Hejnice,,přádelna LI 6108 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 13 km Hejnice,,kovárna LI 6108 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 14 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 14 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 15 km Bílý Potok,,škola LI 6110 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 15 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 16 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110 23:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018