DETAIL spoje: 540650 / 30

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49206 32 0 km Bílý Potok,Smědava, LI 6103  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49202 31 5 km Bílý Potok,,Zadní Studánka LI 6110  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 6 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 7 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 7 km Bílý Potok,,škola LI 6110  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 8 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 8 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 9 km Hejnice,,kovárna LI 6108  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 10 km Hejnice,,přádelna LI 6108  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  9:26  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 12 km Raspenava,,Interier LI 6108  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 13 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 14 km Raspenava,,u mostu LI 6004  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 15 km Raspenava,,lékárna LI 6004  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 16 km Raspenava,,u lávky LI 6004  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 17 km Raspenava,,křiž. LI 6004  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 18 km Raspenava,,v aleji LI 6004  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 19 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 20 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 21 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 22 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  9:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 27.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019