DETAIL spoje: 540650 / 31

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 0 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 1 km Raspenava,,u mostu LI 6004  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 2 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 3 km Raspenava,,Interier LI 6108  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 4 km Raspenava,,Tesla LI 6108  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 4 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  4:48  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 5 km Hejnice,,přádelna LI 6108  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 6 km Hejnice,,kovárna LI 6108  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 7 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 7 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 8 km Bílý Potok,,škola LI 6110  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 8 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 9 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  5:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,