DETAIL spoje: 540650 / 5

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 2 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 3 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 4 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 5 km Raspenava,,v aleji LI 6004  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 6 km Raspenava,,křiž. LI 6004  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 10 7 km Raspenava,,u lávky LI 6004  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 11 7 km Raspenava,,lékárna LI 6004  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 8 km Raspenava,,u mostu LI 6004  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 10 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 12 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  7:05  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 13 km Hejnice,,přádelna LI 6108  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 14 km Hejnice,,kovárna LI 6108  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 14 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 15 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 15 km Bílý Potok,,škola LI 6110  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 16 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 16 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  7:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019