DETAIL spoje: 540650 / 7

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 4 km Raspenava,,v aleji LI 6004  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 7 6 km Raspenava,,Liberecká LI 6004  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 7 km Raspenava,,křiž. LI 6004  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 10 8 km Raspenava,,u lávky LI 6004  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 11 9 km Raspenava,,lékárna LI 6004  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 10 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6004  7:28  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 11 km Raspenava,,u lávky LI 6004  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 12 km Raspenava,,lékárna LI 6004  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 13 km Raspenava,,u mostu LI 6004  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 14 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 15 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 16 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 16 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,