DETAIL spoje: 540650 / 8

Základní informace:

Linka: 540650IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1374 30 0 km Bílý Potok,,u Krakonoše LI 6110  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1371 29 1 km Bílý Potok,,nad ObÚ LI 6110  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1373 28 1 km Bílý Potok,,škola LI 6110  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1372 27 2 km Bílý Potok,,Poledník LI 6110  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8621 26 2 km Hejnice,,CiS SYSTEMS LI 6108  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8619 25 3 km Hejnice,,kovárna LI 6108  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8620 24 4 km Hejnice,,přádelna LI 6108  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8622 22 6 km Hejnice,Ferdinandov,obratiště LI 6108  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 19 7 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  7:01  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 18 7 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 17 8 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 16 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 10 km Raspenava,,u mostu LI 6004  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 11 km Raspenava,,lékárna LI 6004  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 12 km Raspenava,,u lávky LI 6004  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 13 km Raspenava,,křiž. LI 6004  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 7 14 km Raspenava,,Liberecká LI 6004  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 16 km Raspenava,,v aleji LI 6004  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 17 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 18 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 19 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 20 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 21 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,