DETAIL spoje: 540651 / 113

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 4 km Raspenava,,v aleji LI 6004 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 5 km Raspenava,,křiž. LI 6004 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 10 6 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 13 7 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004 23:01 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 8 km Raspenava,,u mostu LI 6004 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 10 km Raspenava,,Interier LI 6108 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 23:10 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 12 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 13 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 25 14 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 26 14 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 27 16 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 28 17 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 29 18 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 30 19 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101 23:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020