DETAIL spoje: 540651 / 20

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 30 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště H) LI 6101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 29 1 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 28 2 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 27 3 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 26 5 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 25 5 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 6 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 7 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 22 8 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8622 21 9 km Hejnice,Ferdinandov,obratiště LI 6108 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 10 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 10 km Raspenava,,Tesla LI 6108 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 11 km Raspenava,,Interier LI 6108 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 12 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 13 km Raspenava,,u mostu LI 6004 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 15 14 km Raspenava,,lékárna LI 6004 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 14 15 km Raspenava,,u lávky LI 6004 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 16 km Raspenava,,křiž. LI 6004 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 17 km Raspenava,,v aleji LI 6004 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 18 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 19 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 20 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 21 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 22 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,